4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Postovani,
klan se preselio na novu adresu (http://www.4s-squad.com), te Vas molimo da se tamo "sretnemo" i da nastavimo druženje na našem novom klanskom forumu! Dobrodošli!

Respected,
4S SQUAD guild has been moved to another address (http://www.4s-squad.com), so be kind and join us there to continue with development of our friendhips! Welcome!
4S_SQUAD Freelancer clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4S_SQUAD Freelancer clan

Fighters for The Great Balance
 
PrijemPortalliGalerijaTraži4S_SQUAD Void subforumLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!

Ići dole 
+3
dasti
Vesko
BabaRoga
7 posters
AutorPoruka
BabaRoga
Vice-Admiral
BabaRoga


Broj poruka : 1001
Localisation : Serbia-NS
Datum upisa : 11.02.2007

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimePon Nov 30, 2009 8:49 pm

Dragi moji sta vam kazem .... ovih dana vise nego ikad sam gutao materijale na ovu temu po netu i u prici sa poznanicima, pa sam resio da je vazno i da vas obavestim sta sam sve cuo i pronasao ....

Prica pocinje 2006. godine kada tri vodece farmaceutske kompanije [medju kojima Baxter i Novartis] saopstavaju da imaju cepivo za virus svinjskog gripa H1N1 a da bolest zvanicno nije ni bila potvrdjena ni objavljena a samim tim i uvrstena u "priznate" bolesti. To je tek ucinjeno 2009. godine, dakle, .... jednostavnije receno, ljudi su nabavili vakcinu pre nego sto se javila bolest ... smrdi nesto zar ne?

Autoriteti sa VMA, Instituta za majku i dete, brojni lekari i patolozi nas odvracaju od vakcine jer nije ispitana na kako ce delovati na ljudima, posebno na najugrozenije kategorije stanovnistva koje su kod nas medju prvima koje trbaju istu da prime .... ispitivanja na deci i trudnicama su pocele u septembru ove godine i ne mogu biti zavrsene pre prve polovine 2010 godine ... nasi protivnici vakcine kazu da necemo dobiti tkz. split vakcine (po zdravstvenom pravilniku jedino bezbedne) vec vakcine sa zivim virusom koji moze izazvati teske komplikacije pogotovo ako ste zarazeni (u periodu inkubacije) a da to i ne znate (dakle, u sebi vec imate virus a vakcina ga duplira) ...

ali medjunarodni autoriteti kazu da bezbedna vakcina protiv svinjskog gripa uopste ne postoji .... da cak ima zive i aluminijuma koji razvijaju autizam kod dece i teska trovanja kao i predispoziciju za suto imune bolesti ... da cak postoje i drugi "zivi" virusi jer je prateci deo "opeme" vakcina protiv meningitisa (u Americi ih prosledjuju zajedno)

vrhunac sam dosegao danas slusajuci intervju na HTV2 sa danskom novinarkom Jane Burgermeister, koja je tuzila Svetsku Zdravstvenu Organizaciju za svetsku zaveru protiv covecanstva i mogu vam reci da sam se "smrzao". A, zasto? pa, zena je hrabro iznela toliko toga da se plasim da ce skori otkaz koji je dobila biti samo jedna od neprijatnih stavki.

U emisiji je tvrdila da je Baxter potpisao tajni ugovor sa americkom vladom da nece biti krivicno gonjen u slucaju da vakcina izazove nezeljene posledice, dakle, pranje ruku unapred. Govorila je o medjusobnoj povezanosti farmaceutskog lobija i svetske z. organizacije i banaka koje finansiraju i jedne i druge i koje sa novim masovnim vakcinisanjem zele amortizaciju finansijskih gubitaka zbog SEKE, koju su, btw, same stvorile. Niko ne zna sta vakcine tacno sadrze (izjava poljske ministarke zdravlja!?) jer su proizvodjaci to uslovili ugovorom o poslovnoj tajni!?

Pricala je da postoji globalna zavera kojoj je plan kontrola svakog coveka ponaosob, da su za to spremljene datoteke i baze podataka, da se masovnim vakcinacijama zeli ubaciti i mikrocip sa posebnim iglama cija ce se sifra vezivati sa nasim JMBG-om, da ce mikrocipovi sa svojim mikromagnetnim rezonancama delovati na koncetrqcij pojedinih elemnata u nasem telu i time upravljati nasim raspolozenjem, kao i da ce biti u mogucnosti da vrse konstantni bioskrining i time odasiljati nase zdravstveno i psihicko stanje u novoformirane baze podataka ....

Vec danas mozete procitati vesti kako su u Britaniji uhapsili majku jer nije htela da vakcinise svoj dete, a na to se nadovezuje deo zakonika Francuske koji ostavlja opciju da se u slucaju odbijanja vakcine ljudi mogu novcano kaznjavati, hapsiti na 6 meseci i oduzimati osnovna gradjanska prava. Vanredno stanje, ili karakter policijkse drzave?

Pricala je da postoje i smrtni slucajevi vakcinacije i to potvrdeno sestoro u Svedskoj ali da niko ne trazi te podatke i da se oni cenzurisu kao i njene izjave i intervjui.

I na kraju, kaze da je na pomolu sprega izmedju UN, Farmaceutskog lobija (tu su cuvene porodice Rochfield, Rockfeller ... koje imaju zastupnike u americkoj vladi i imaju ogroman uticaj na mnoge druge u svetu) i Svetske zdravstvene organizacije kojima je cilj globalizacija, pravljenje svetske vlade, kontrole svih tokova u drustvu i cak smanjenje svetske populacije!?

Ima jos mnogo toga sto ce vas zaprepastiti, te bi bilo bolje da pogledate reprizu na HTV2 ili da posetite njen sajt http://theflucase.com/ ....

Definitivno, ovaj svet vise nikad nece biti onakav kakvog ga pamtimo iz "bezbriznih dana" ... i moram priznati da pocinjem da verujem da je dobar deo ove price istinit, na zalost Sad

Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://4s-squad-hq.editboard.com
Vesko

Vesko


Broj poruka : 23
Datum upisa : 18.10.2009

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimePon Nov 30, 2009 10:31 pm

Kolko nam sve to trube okolo, teski mi je vec da poverujem da i nije istina Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_sad
Nazad na vrh Ići dole
dasti

dasti


Broj poruka : 99
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 28.03.2009

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 1:11 am

Bako ne znam dali pratis emisiju na HRT1 ponedeljkom uvece (obicno bude oko ponoci) zove se "Na rubu znanosti". Tu temu i slicne bas obradjuju u toj emisiji. Oko virusa H1N1 jos nije napravljena emisija, ali...Pre par godina kada je virus "pticjeg gripa" napravio slicnu alarmantnu situaciju gledao sam emisiju bas o tome. Scenario je slican, ljudi koji su ukazivali na zaveru su naprasno ostajali bez posla (ima jedan slucaj naucnika medicine iz Madjarske koji je skoro pa glavom platio za svoj 'bezobrazluk' jer je na svoju ruku pronasao lek za bolest i usudio se da se usprotivi farmaceutskim kompanijama), posle toga se gubi svaki trag i bolesti i leku...ISKORENJENA BOLEST? hahahahahha pa nismo toliko naivni...

Jedno pitanje. Kad vas neko pita koja industrija je najbogatija na svetu? Vecina nas pa i ja cemo verovatno odgovoriti "naftasi", ili Microsoft, ili autoindustrija...ali to jednostavno nije tacno. Najbogatije dve industrije na svetu su industrija proizvodnje hrane i farmaceutska industrija koje su medjusobno povezane, cak i da nisu najbogatije mogu najbolje da se zloupotrebe. Zasto ovo pominjem...Bila je onomad jedna dobra emisija o GMO (ili ti genetski modifikovana hrana), ja sam se zgrozio nad cinjenicama koje sam cuo, a to je da najvecu moc trenutno ima onaj koji vlada GENOM ili ti samom esencijom zivota. Sami znate da se o ovome jako malo prica u javnosti, mi ni ne znamo gde sve ima registrovanih laboratorija koji izucavaju i experimentisu nad genom, i naravno dozvolu za ovakve eksperimente daju vlade drzava...idealno za kontrolu iz tajnosti zar ne?

Bavio sam se proizvodnjom hrane 10 godina (stocne), ali nema to veze, svi mi smo pojeli pile ili prase koje je jelo GMO soju poreklom iz juzne amerike, to cete morati da mi verujete na rec, e sad..firma od koje je to uvezeno a ja je kupio kao druga ruka slucajno ima etiketu proizvodjaca (necu da imenujem ipak je ovo chat na internetu), ono sto me je zaprepastilo kad sam u toj emisiji cuo bas za tu firmu sta je sve radila, da protiv nje ima podignuto cak oko 300 sudskih tuzbi, eksperimente koje su vrsili na zivim ljudima, u manjim mestima i drzavama koje su korumpirane (slicno nasoj zar ne?). Firma se izvukla iz takvih sudskih sporova kaucijama i novcanim obestecenjima porodicama nastradalih. Da ne zaboravim, ta firma proizvodi i seme za poljoprivredne kulture. Danas se u stocnu hranu dodaju enzimi, hormoni, vestacke aminokiseline itd...gotovo sve proizvedeno sa GMO...cak se neke vrste GMO kukuruza siju na nasim njivama...opet cete mi morati verovati na rec...

E sad Bako...da li da sumnjam u H1N1? Ne znam... Da li je namestaljka? ne znam...ali jedno znam iz onog sto sam licno doziveo...SVE SE DANAS MOZE NAMESTITI AKO IMAS PARE. A definitivno najveca opasnost za nas sve je prckanje po genu....upravo sam saznao da je tema vecerasnje emisije "Istorija svinjskog gripa" i gost je bas Jane Burgermeister lol..pa ko stigne nek pogleda...
Nazad na vrh Ići dole
UBICA
Airman 1st class
UBICA


Broj poruka : 459
Godina : 48
Datum upisa : 30.03.2007

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:21 am

evo sad su javili da ce vakcine da budu BESPLATNE.....daj odma' 5 komada......hihihihiihihihihihihihihhih
Nazad na vrh Ići dole
LIMAN
Admiral
LIMAN


Broj poruka : 1458
Godina : 44
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2007

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:22 am

Stvarno ne znam jel taj grip proseravanje ili ne,meni se cini da su napravili vecu buku oko njega nego sto je zasluzio.
Bilo kako bilo,sto se tice price o vakcinama i njihovoj ispravnosti ima tu jedna cinjenica koja se ne moze zaobici a mnogi protivnici vakcinisanja je namerno zaobilaze : U Italiji je vakcinisanje zapoceto sredinom oktobra i do seda je vakcinisana vecina stanovnistva i do sada nije bilo nezeljenih posledica.Slicna prica je i u Grckoj,Nemackoj,Kini itd.E sad da li ce biti nekakvih dugorocnih posledica to je vec druga prica.
Koliko ja vidim taj grip je za zdravu osobu nista ako se cuva i reaguje na bolest na vreme.U lecenju se uglavnom ni ne koriste tamiflu ili slicni lekovi,osim u tezim slucajevima.Kao i kod svakog drugog gripa zdravstveno najslabiji ce nastradati,nazalost.\
Da se iza svega toga krije nekakva zavera,mozda,ali ne verujem da je vakcina opasna po zdravlje.Verovatno su pare glavni krivac za grip.
Nazad na vrh Ići dole
dasti

dasti


Broj poruka : 99
Godina : 51
Localisation : Sid
Datum upisa : 28.03.2009

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 3:36 am

Auuuuu...Bako odgledao sam emisiju Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_pale

eo neke stvari koje su mi zapale za oko kao medicinskom laiku....

- Sadrzaj vakcine je poslovna tajna firme Baxter?!?!??!?!!?!??!?!?!??!?!?!?
- Baxter se NE MOZE krivicno goniti na sudu u slucaju smrti od vakcine ?!?!??!
- Barak Obama ima deonice u Baxteru...
- Od H1N1 je do sada umrlo oko 5000 ljudi, dok od 'obicnih' vrsta gripa godisnje umre oko 500.000
- Zdravstveni radnici masovno odbijaju vakcinisanje (u Grckoj na primer 90% njih nije htelo da je primi)
- U USA je u pojedinim drzavama donesen zakon da ljude mogu silom vakcinisati, cak i kucu spaliti...
- Lek za pticji grip je patentirao takodje Baxter
- Poljska ministarka zdravlja je odbila da primi vakcinu u svoju zemlju
- Vakcina zvanicno nije testirana na trudnicama i deci
- Virus se pojavio dan posle posete Baraka Obame Meksiku
- Baxter ima sklopljen ugovor sa firmom koja proizvodi mikrochipove
- Kontraindikacije leka jos nisu poznate
- i sto mi je najstrasnije od svega vakcina ce biti OBAVEZNA da se primi

Napisao sam samo cinjenice koje se mogu proveriti, da ne pricam sta je sve pronasla zena i kakve je jos nedokazane stvari iznela. Ne mogu prosto da verujem....
Nazad na vrh Ići dole
QUASAR
Vice-Admiral
QUASAR


Broj poruka : 256
Godina : 38
Datum upisa : 06.09.2008

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 4:45 am

Citat :
- U USA je u pojedinim drzavama donesen zakon da ljude mogu silom vakcinisati, cak i kucu spaliti...

Citat :
- i sto mi je najstrasnije od svega vakcina ce biti OBAVEZNA da se primi

over my dead body! -sto bi rekli
ako treba da palimo skupstine i slicno.. hmm ne bi nam bio prvi put
Nazad na vrh Ići dole
botko

botko


Broj poruka : 112
Godina : 31
Localisation : Republika Srbska
Datum upisa : 23.04.2009

Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitimeUto Dec 01, 2009 10:37 pm

e mene bogumi nece da bodu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!   Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vakcina "protiv" svinjskog gripa - opasnost!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OPASNOST!!!
» Da se i ja predstavim

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4S_SQUAD Freelancer clan :: Internet-
Skoči na: